1. Coats Duet

  Armēts trīskārtains diegs. Poliestera šķiedras tiek aptītas ap vienlaidu pavediena serdi, pēc tam tiek krāsotas un apsvilinātas, rezultātā iegūstot mirdzošu un viendabīgu diegu. Šo diegu mēs iesakām sintētiskiem audumiem un audumiem ar streču. Tas ir pieejams 400 dažādās krāsās, dažādu uztinumu spolēs, 100%poliesteris. Ir pieejami divi resnumi- Nr.30- īpaši izturīgs dekoratīvām nošuvēm, pogu piešūšanai, pogcaurumiem, darba apģērbam un polsterējumiem. Nr. 100 – vidējas stiprības diegs veļai, blūzēm, kleitām, uzvalkiem, āra apģērbam, utt.

  Coats Cotton

  Trīskārtīgs, dabīgs šūšanas diegs, kas gatavots no augstākās kvalitātes tīras kokvilnas, kas ir merserizēta un pārbaudīta uz kaitīgo vielu klātbūtni, saskaņā ar Oeko-tex standartu 100. Šis diegs ir radīts, lai šūtu kokvilnas audumus un audumus, kas nestiepjas,vai stiepjas ļoti nedaudz, piemēram, linu. Tas ir pieejams 400 dažādās krāsās,dažādu uztinumu spolēs, 100% kokvilna.
  Nr. 30 – īpaši izturīgs bieziem un smagiem kokvilnas audumiem, darba apģērbam, polsterējumiem, tapsējumiem, pārklājiem, vannas dvieļiem un mājas tekstilijām.
  Nr. 40 – izturīgs bieziem audumiem, kā kokvilnas kanva un džinss.
  Nr. 50 – vidējs, paredzēts kokvilnas audumiem, kleitām, krekliem.
  Nr. 80 – tievs plāniem audumiem, piemēram, veļai, blūzēm un svārkiem.

  Dual Duty

  Ieteicams darbiem Patchwork un Quilting tehnikā un vatēto segu stepēšanai. Kokvilnas un poliestera apvienojums nodrošina šī armētā diega mīkstumu no ārpuses un izturību no iekšpuses. Satinētā diega apstrāde savieno diega šķiedras, rezultātā iegūstot palielinātas stiprības diegu, izturīgu pret berzi. Ar šo diegu var viegli šūt vairākas auduma kārtas. Pieejams 30 dažādās krāsās, 68% poliesteris, 32% kokvilna.

  Seta Reale

  Grezns diegs, kas gatavots no tīra dabīgā zīda īpašai šūšanas pieredzei. Coats zīda diegs ir ražots no garām nepārtrauktām zīda šķiedrām, iegūstot stiprāku un spīdīgāku diegu, kas viegli stiepjas. Ar to var šūt gan ar mašīnu, gan ar rokām, tas ir piemērots zīdam, satīnam un citiem dārgiem un spīdīgiem audumiem. Pieejams 128 dažādās krāsās, 100% zīds.
  Nr. 30- vidējs dekoratīvām nošuvēm un pogcaurumiem un izšūšanai ar rokām.
  Nr. 100 – īpaši smalks, smalkiem austiem materiāliem, tādiem izstrādājumiem, kā blūzes, kāzu kleitas un smalki naktskrekli.

  Nylbond

  Īpaši lubricēts un tā virsma neļauj diegam atvīties un plīst, kas var notikt, adatai šūšanas procesā uzkarstot. Tā uzbūve padara šo diegu īpaši izturīgu un elastīgu ar izciliem šūšanas rādītājiem. Šis diegs ir ieteicams džinsu, ādas, elastīgu audumu šūšanai, bižutērijas veidošanai un citiem gadījumiem, kad nepieciešama īpaša izturība un elastība. Pieejams 34 dažādās krāsās, 100% lubricēts neilons.

  Coats Basting

  Diegs sadiegšanai. Šis diegs ir mīksts, neizturīgs,radīts vieglai izārdīšanai. Tas ir ideāls vīļu pagaidu sadiegšanai apģērba pielaikošanai. Šis diegs viegli plīst, nebojājot audumu. Izvēlieties krāsu, kas ļauj Jums to viegli pamanīt, lai izārdītu no vīles. Pieejams 3 dažādās krāsās, 100% kokvilna.