• 22.augustā no plkst. 13:00 - 15:00 organizējam meistarklasi "Mini kvilti". Iepriekšēja pieteikšanās zvanot meistarklases vadītājai Lolitai Sīmanei, tel. 26238875. Vietu skaits ierobežots. Norises vieta - Radošo ideju skapis, Kurbada iela 2b.
    • Paldies visiem Rīgas svētku dalībniekiem un apmeklētājiem pievienojoties festivāla "Rīgas tekstilmozaīka 2019" atklāšanā. Lūk neliels ieskats atklāšanas pasākumā.
  1. Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    Aina Muze

    BIS - Two Person - Longarm 1st - Mary Palmer & Anne Kiely - Who will tell the bees

    BIS - Two Person - Longarm 1st - Mary Palmer & Anne Kiely - Who will tell the bees

    Contemporary 1st Claudia Pfeil - Fractal

    Contemporary 1st Claudia Pfeil - Fractal

    Creations 1st - Lynne Barker - Chest

    Creations 1st - Lynne Barker - Chest

    Hand Quilting - Andrea Stracke -  Ruby

    Hand Quilting - Andrea Stracke -  Ruby

    YQ 5-9 1st - Beatrice Varley - Rainbow Fairy Moments

    YQ 5-9 1st - Beatrice Varley - Rainbow Fairy Moments

    YQ 10-13 1st - Naroay Nahia Sevilla - Hermanas por el mundo

    YQ 10-13 1st - Naroay Nahia Sevilla - Hermanas por el mundo

    YQ 14-18 1st - Kyle Long - My Memory Timeline

    YQ 14-18 1st - Kyle Long - My Memory Timeline

    Miniature 1st - Sandra Newton - Embrace this day

    Miniature 1st - Sandra Newton - Embrace this day

    Modern - 1st - Robyn Fahy - Fractured Circles

    Modern - 1st - Robyn Fahy - Fractured Circles

    Pictorial 1st - Juana Castaneda Romera - De Oriente a occidente la mas

    Pictorial 1st - Juana Castaneda Romera - De Oriente a occidente la mas

    QG Challenge 1st  - Kate Dowty - Forty Shades of Green

    QG Challenge 1st  - Kate Dowty - Forty Shades of Green

    Schools Primary 1st - Shenley Brook End School - Memories, the mind is a puzzle

    Schools Primary 1st - Shenley Brook End School - Memories, the mind is a puzzle

    Schools Secondary 1st - Atelier de Couture Magique - Years over the sunset

    Schools Secondary 1st - Atelier de Couture Magique - Years over the sunset

    Traditional 1st - Gwenfai Rees Griffiths - Pennsylvania

    Traditional 1st - Gwenfai Rees Griffiths - Pennsylvania

    Art Quilt 1st - Betty Busby - Vertex

    Art Quilt 1st - Betty Busby - Vertex

    FATA Ann Goddard - On the Brink

    FATA Ann Goddard - On the Brink

    Group 1st - Cowslip workshops - over the hills and far away

    Group 1st - Cowslip workshops - over the hills and far away

    • 1
    • 2

      Aina Muze

    • 3

      Aina Muze

    • 4

      Aina Muze

    • 5

      Aina Muze

    • 6

      Aina Muze

    • 7

      Aina Muze

    • 8

      Aina Muze

    • 9

      Aina Muze

    • 10

      Aina Muze

    • 11

      Aina Muze

    • 12

      Aina Muze

    • 13

      Aina Muze

    • 14

      Aina Muze

    • 15

      Aina Muze

    • 16

      Aina Muze

    • 17

      Aina Muze

    • 18

      BIS - Two Person - Longarm 1st - Mary Palmer & Anne Kiely - Who will tell the bees

    • 19

      Contemporary 1st Claudia Pfeil - Fractal

    • 20

      Creations 1st - Lynne Barker - Chest

    • 21

      Hand Quilting - Andrea Stracke -  Ruby

    • 22

      YQ 5-9 1st - Beatrice Varley - Rainbow Fairy Moments

    • 23

      YQ 10-13 1st - Naroay Nahia Sevilla - Hermanas por el mundo

    • 24

      YQ 14-18 1st - Kyle Long - My Memory Timeline

    • 25

      Miniature 1st - Sandra Newton - Embrace this day

    • 26

      Modern - 1st - Robyn Fahy - Fractured Circles

    • 27

      Pictorial 1st - Juana Castaneda Romera - De Oriente a occidente la mas

    • 28

      QG Challenge 1st  - Kate Dowty - Forty Shades of Green

    • 29

      Schools Primary 1st - Shenley Brook End School - Memories, the mind is a puzzle

    • 30

      Schools Secondary 1st - Atelier de Couture Magique - Years over the sunset

    • 31

      Traditional 1st - Gwenfai Rees Griffiths - Pennsylvania

    • 32

      Art Quilt 1st - Betty Busby - Vertex

    • 33

      FATA Ann Goddard - On the Brink

    • 34

      Group 1st - Cowslip workshops - over the hills and far away

    • 1.- 4.augusts, 2019 - "The Festival of Quilts" Birmingemā. Šeit publicējam bildes no Ainas Muzes izstādes "Mūžīgais pavediens" (Eternal Thread) kā arī uzvarētājus dažādās kategorijās.
    • 5.jūlijs, 2019 - plkst. 16.30 tiks atklāta mūsu biedrības dalībnieces Marytes Collard izstāde "Ziedēšana" Bauskas muzeja Studijas telpā. 
    • Starptautiskā skolēnu konkursa "Pumpuri plaukst" izstādes dalībnieces no Krievijas. Konkursa autoru darbus būs iespējams apskatīties šī gada festivālā "Rīgas tekstilmozaīka 2019". 
    • 1.marts - 25.aprīlis, 2019 - Mārupes Mūzikas un mākslas skolā ir apskatāma 1. Starptautiskā bērnu un jauniešu šķiedrmākslas darbu konkurss/izstāde ”Skaņu palete” līdz 25.aprīlim

    Šī gada tēma ir ,,Pumpuri plaukst’’ lai radītu pieredzes apmaiņu starp mākslas skolām, iespēju jauniešiem, pedagogiem un māksliniekiem iegūt jaunus draugus, idejas , sadarbības partnerus. Popularizēt tekstilmākslas, šķiedrmākslas daudzveidību, rosināt audzēkņu radošu pašizteikšanos, apliecinot savu individualitāti.

    Konkursā piedalās  bērni un jaunieši no mākslas skolām, interešu izglītības iestādēm un vispārizglītojošām skolām vecuma grupās: 8 – 11 gadi;12 – 16 gadi.

    Darbus varēja iesniegt:

    1.Tekstilmozaīkas (pachworks, kvilts)tehnikā,

    2.Zīda apgleznošana, batika, aušana tehnikā,

    3. Netradicionāli materiāli un tehnikas.

    Šogad piedalījās 30 mācību iestādes no Latvijas un ārzemēm ar 151 dalībnieku. Ir pārstāvētas vispārizglītojošās mācību iestādes, mākslas skolas, interešu izglītības iestādes.

    Latvijas tekstilmozaīkas biedrība ir lielākā atbalstītāja, jo katra no biedrības meistarēm ir ziedojusi savus audumus jaunajiem meistariem dāvanās viņu radošajām izaugsmēm.

    Izstāde ir apskatāma Mārupes Mūzikas un mākslas skolā, Jaunmārupē, Mazcenu aleja 39 no 1. marta-25. aprīlim.

    • 15.12.2018 - 20.01.2019 aicinām uz tekstilmozaīkas izstādi "Kad zvaigznes debesīs mirdz''. Gada nogale ir pārdomu brīdis, lai apstātos, atskatītos un ieklausītos – brīdis, kad dvēsele tiecas pēc kā gaiša, nebijuša un cēla. Biedrības „Latvijas Tekstilmozaīka” Ziemassvētku noskaņās darinātās tekstilkompozīcijas uzrunās un priecēs  gan tekstilmozaīkas  zinātāju, gan pirmatklājēju.
    • Pateicībā par festivāla "Rīgas tekstilmozaīka 2018" organizēšanu, biedrība saņēmusi Rīgas Domes dāvāto zelta diplomu. 
    • 01.februāris, 2019, Birmingema - EQA 30 gadu jubilejas izstāde 2019, tās nolikums apskatāms šeit
    • 5.oktobris - 4.novembris, 2018 - Liepājas muzejā, Kūrmājas prospekts 16/18, apskatāma Ainas Muzes darbu izstāde "Bezgalīgais pavediens"
    • 10. - 12.augusts, 2018 - Eiropas kvilta festivāls (The Festival of Quilts) ir noslēdzies. Bilžu galerijā vari aplūkot uzvarētāju darbus dažādās kategorijās.

  2. Karen Kallaghan, "Strelitzia", Kvilta mākslas meistaru kategorija

    Karen Kallaghan, "Strelitzia", Kvilta mākslas meistaru kategorija

    Karen Kallaghan, "Strelitzia", Kvilta mākslas meistaru kategorija

    Karen Kallaghan, "Strelitzia", Kvilta mākslas meistaru kategorija

    Katy Whitby Last, "My favourite things", kategorija "Labākais rokām šūtais kvilts"

    Katy Whitby Last, "My favourite things", kategorija "Labākais rokām šūtais kvilts"

    Denise Geatch, "Leicestershire 1718", kategorija veltīta Lielbritānijā vissenāk datētajam kviltam ar nosaukumu "1718 Silk Coverlet"

    Denise Geatch, "Leicestershire 1718", kategorija veltīta Lielbritānijā vissenāk datētajam kviltam ar nosaukumu "1718 Silk Coverlet"

    Mary Mayne, "Give Me the Time...", kvilteru ģildes kategorija ar nosaukumu "Šūšana cauri laikiem"

    Mary Mayne, "Give Me the Time...", kvilteru ģildes kategorija ar nosaukumu "Šūšana cauri laikiem"

    Susan Sami, "Global Harming", kategorija "Iesācēju kvilts"

    Susan Sami, "Global Harming", kategorija "Iesācēju kvilts"

    Jean McIean, "And the Sky Danced", kategorija "Mākslas kvilts"

    Jean McIean, "And the Sky Danced", kategorija "Mākslas kvilts"

    Sandy Chandler, "Cachemire", kategorija "Tradicionālais kvilts"

    Sandy Chandler, "Cachemire", kategorija "Tradicionālais kvilts"

    Laima Whitty, "Harvest Moon", kategorija "Mūsdienu mākslas kvilts"

    Laima Whitty, "Harvest Moon", kategorija "Mūsdienu mākslas kvilts"

    Mary Palmer, "Lost in Translation II", kategorija "Modernais kvilts"

    Mary Palmer, "Lost in Translation II", kategorija "Modernais kvilts"

    Katie George/Sew with Pauline"Circle of Life", kategorija "Grupas kvilts"

    Katie George/Sew with Pauline"Circle of Life", kategorija "Grupas kvilts"

    Julie Brandon,  Valerie Schultz, "Childhood Exhilaration", kategorija "Pāra kvilts"

    Julie Brandon,  Valerie Schultz, "Childhood Exhilaration", kategorija "Pāra kvilts"

    Philippa Naylor, "Circuit Training", kategorija "Miniatūrais kvilts"

    Philippa Naylor, "Circuit Training", kategorija "Miniatūrais kvilts"

    Susie Yates, "The Gift", kategorija "Kvilta objekts"

    Susie Yates, "The Gift", kategorija "Kvilta objekts"

    Basile Tharel, "The Desert Dinosaur", kategorija "Jaunais kvilteris, 5-9 gadi", temats "Šūšana cauri laikiem"

    Basile Tharel, "The Desert Dinosaur", kategorija "Jaunais kvilteris, 5-9 gadi", temats "Šūšana cauri laikiem"

    Aoife Behan, "Keep calm and sew", kategorija "Jaunais kvilteris, 10-13 gadi", temats "Šūšana cauri laikiem"

    Aoife Behan, "Keep calm and sew", kategorija "Jaunais kvilteris, 10-13 gadi", temats "Šūšana cauri laikiem"

    Miranda Hart, "Dandelion Clocks", kategorija "Jaunais kvilteris, 14-18 gadi, temats "Šūšāna cauri laikiem"

    Miranda Hart, "Dandelion Clocks", kategorija "Jaunais kvilteris, 14-18 gadi, temats "Šūšāna cauri laikiem"

    Skolēnu/jauniešu grupas kvilts, "A lifetime of sewing", temats "Šūšana cauri laikiem"

    Skolēnu/jauniešu grupas kvilts, "A lifetime of sewing", temats "Šūšana cauri laikiem"

    Skolēnu/jauniešu grupas kvilts, "Mother of Fair Love", temats "Šūšana cauri laikiem" (Stitching through Father Time)

    Skolēnu/jauniešu grupas kvilts, "Mother of Fair Love", temats "Šūšana cauri laikiem" (Stitching through Father Time)

    Festivāla apmeklētāju iemīļotākais kvilts, Elizabeth Wife, "Starburst"

    Festivāla apmeklētāju iemīļotākais kvilts, Elizabeth Wife, "Starburst"

    • 1

      Karen Kallaghan, "Strelitzia", Kvilta mākslas meistaru kategorija

    • 2

      Katy Whitby Last, "My favourite things", kategorija "Labākais rokām šūtais kvilts"

    • 3

      Denise Geatch, "Leicestershire 1718", kategorija veltīta Lielbritānijā vissenāk datētajam kviltam ar nosaukumu "1718 Silk Coverlet"

    • 4

      Mary Mayne, "Give Me the Time...", kvilteru ģildes kategorija ar nosaukumu "Šūšana cauri laikiem"

    • 5

      Susan Sami, "Global Harming", kategorija "Iesācēju kvilts"

    • 6

      Jean McIean, "And the Sky Danced", kategorija "Mākslas kvilts"

    • 7

      Sandy Chandler, "Cachemire", kategorija "Tradicionālais kvilts"

    • 8

      Laima Whitty, "Harvest Moon", kategorija "Mūsdienu mākslas kvilts"

    • 9

      Mary Palmer, "Lost in Translation II", kategorija "Modernais kvilts"

    • 10

      Katie George/Sew with Pauline"Circle of Life", kategorija "Grupas kvilts"

    • 11

      Julie Brandon,  Valerie Schultz, "Childhood Exhilaration", kategorija "Pāra kvilts"

    • 12

      Philippa Naylor, "Circuit Training", kategorija "Miniatūrais kvilts"

    • 13

      Susie Yates, "The Gift", kategorija "Kvilta objekts"

    • 14

      Basile Tharel, "The Desert Dinosaur", kategorija "Jaunais kvilteris, 5-9 gadi", temats "Šūšana cauri laikiem"

    • 15

      Aoife Behan, "Keep calm and sew", kategorija "Jaunais kvilteris, 10-13 gadi", temats "Šūšana cauri laikiem"

    • 16

      Miranda Hart, "Dandelion Clocks", kategorija "Jaunais kvilteris, 14-18 gadi, temats "Šūšāna cauri laikiem"

    • 17

      Skolēnu/jauniešu grupas kvilts, "A lifetime of sewing", temats "Šūšana cauri laikiem"

    • 18

      Skolēnu/jauniešu grupas kvilts, "Mother of Fair Love", temats "Šūšana cauri laikiem" (Stitching through Father Time)

    • 19

      Festivāla apmeklētāju iemīļotākais kvilts, Elizabeth Wife, "Starburst"

    • 9.septembris, 2018
    Paldies festivāla "Rīgas tekstilmozaīka 2018" noslēguma pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem. Tiekamies nākošgad.
    -Sveicam minikviltu konkursa "Mantojums" uzvarētājus Edīti Lasi, Ilzi Šuļju un Kristīni Lagzdiņu.
    -Ainas Muzes ceļojošo balvu ekspozīcijā "Veltījums" ieguva Rita Sīmane ar darbu "Likteņjūra".
    -Žurnāla Praktiskie Rokdarbi balvas ieguva Gunta Skeltona un sujmasinas.lv piešķira savas balvas Mairitai Eglītei un Taigai Podegradei.
    -Bērnu konkurencē žurnāls Praktiskie Rokdarbi pasniedza savu balvu Elīzai Mickus un Paulai Andermanei bērnu darbam "Pastaliņas" no Rīgas 66.speciālās vidusskolas, pedagogs Lolita Sīmane
    -Savu sniegumu rādīja Rīgas 28.vidusskolas 5.-9.klašu audzēkņi ar sevis radītajām apģērbu kolekcijām "Pastaiga Rīgas parkos", "Jūra" un "Pidžamas", pedagogs Vija Liepa.
  3. Ainas Muzes balvas ieguvēja Rīta Sīmane

    Ainas Muzes balvas ieguvēja Rīta Sīmane

    Ainas Muzes balvas ieguvēja Rita Sīmane

    Ainas Muzes balvas ieguvēja Rita Sīmane

    • 18.augusts, 2018 - Festivāla "Rīgas tekstilmozaīka 2018" atklāšanas mirkļi
  4. Janīna Jasinoviča "Baltā"

    Janīna Jasinoviča "Baltā"

    Elīna Lūsis-Grīnberga

    Elīna Lūsis-Grīnberga

    Dzintra Bitēna

    Dzintra Bitēna

    Dzintra Bitēna

    Dzintra Bitēna

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    Guna Sedleniece "Dzīves kontrasti"

    Guna Sedleniece "Dzīves kontrasti"

    Guna Sedleniece "Dzīves kontrasti"

    Guna Sedleniece "Dzīves kontrasti"

    Inga Vasiļjeva "Pūt vējiņi"

    Inga Vasiļjeva "Pūt vējiņi"

    Iveta Ozoliņa "Bauskas pils"

    Iveta Ozoliņa "Bauskas pils"

    Iveta Ozoliņa "Bauskas pils"

    Iveta Ozoliņa "Bauskas pils"

    Kristīne Lagzdiņa "Dzīve ir..."

    Kristīne Lagzdiņa "Dzīve ir..."

    Guna Sedleniece "Latvijai"

    Guna Sedleniece "Latvijai"

    Kristīne Lagzdiņa "Saulgriežu vainags"

    Kristīne Lagzdiņa "Saulgriežu vainags"

    Ligita Kupeca "Noktirne"

    Ligita Kupeca "Noktirne"

    Mairita Eglīte "Pavasaris"

    Mairita Eglīte "Pavasaris"

    Mairita Eglīte "Pavasaris"

    Mairita Eglīte "Pavasaris"

    Ligita Kupeca "Magoņu saule"

    Ligita Kupeca "Magoņu saule"

    Elīna Lūsis-Grīnberga "Laika ritums"

    Elīna Lūsis-Grīnberga "Laika ritums"

    Biedrības "Latvijas tekstilmozaīka" kopdarbs "Veltījums Ainia Muzei"

    Biedrības "Latvijas tekstilmozaīka" kopdarbs "Veltījums Ainia Muzei"

    Rita Sīmane "Likteņjūra"

    Rita Sīmane "Likteņjūra"

    Guna Sedleniece "Saule auda audekliņu"

    Guna Sedleniece "Saule auda audekliņu"

    Lolita Sīmane "Jāņu vakars"

    Lolita Sīmane "Jāņu vakars"

    Edīte Lase "Madlienas ozoli laika gaitās"

    Edīte Lase "Madlienas ozoli laika gaitās"

    Ilze Šuļja "Ūdensrozes"

    Ilze Šuļja "Ūdensrozes"

    Dzintra Bitēna "Kurzeme"

    Dzintra Bitēna "Kurzeme"

    Dzintra Bitēna "Kurzeme"

    Dzintra Bitēna "Kurzeme"

    Ilze Šuļja "Magones"

    Ilze Šuļja "Magones"

    Ilze Šuļja "Magones"

    Ilze Šuļja "Magones"

    Justīne Budrēvičus "Ģimenē visi spēlējam šahu", Bauskas mūzikas un mākslas skola

    Justīne Budrēvičus "Ģimenē visi spēlējam šahu", Bauskas mūzikas un mākslas skola

    Anna Saulīte "Atpūta pie jūras", Mārupes mūzikas un mākslas skola

    Anna Saulīte "Atpūta pie jūras", Mārupes mūzikas un mākslas skola

    Anna Saulīte "Atpūta pie jūras", Mārupes mūzikas un mākslas skola

    Anna Saulīte "Atpūta pie jūras", Mārupes mūzikas un mākslas skola

    Ance Emīlija Ozoliņa "Ģimene kā ābeļdārzs", Sējas mūzikas un mākslas skola

    Ance Emīlija Ozoliņa "Ģimene kā ābeļdārzs", Sējas mūzikas un mākslas skola

    Janīna Jasinoviča "Rudens noskaņas"

    Janīna Jasinoviča "Rudens noskaņas"

    Janīna Jasinoviča "Rudens noskaņas"

    Janīna Jasinoviča "Rudens noskaņas"

    Liene Zarembo "Vecmāmiņai"

    Liene Zarembo "Vecmāmiņai"

    Liene Zarembo "Vecmāmiņai"

    Liene Zarembo "Vecmāmiņai"

    Gunta Skeltona "Augusts"

    Gunta Skeltona "Augusts"

    Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - vasara"

    Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - vasara"

    Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - ziema"

    Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - ziema"

    Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - ziema"

    Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - ziema"

    Guna Sedleniece "Dabā"

    Guna Sedleniece "Dabā"

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28
    • 29
    • 30
    • 31

      Janīna Jasinoviča "Baltā"

    • 32
    • 33

      Elīna Lūsis-Grīnberga

    • 34

      Dzintra Bitēna

    • 35

      Dzintra Bitēna

    • 36

      izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    • 37

      izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    • 38

      izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    • 39

      izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    • 40

      izstāde "Sabalsošanās", Krievija

    • 41

      Guna Sedleniece "Dzīves kontrasti"

    • 42

      Guna Sedleniece "Dzīves kontrasti"

    • 43

      Inga Vasiļjeva "Pūt vējiņi"

    • 44

      Iveta Ozoliņa "Bauskas pils"

    • 45

      Iveta Ozoliņa "Bauskas pils"

    • 46

      Kristīne Lagzdiņa "Dzīve ir..."

    • 47

      Guna Sedleniece "Latvijai"

    • 48

      Kristīne Lagzdiņa "Saulgriežu vainags"

    • 49

      Ligita Kupeca "Noktirne"

    • 50

      Mairita Eglīte "Pavasaris"

    • 51

      Mairita Eglīte "Pavasaris"

    • 52

      Ligita Kupeca "Magoņu saule"

    • 53

      Elīna Lūsis-Grīnberga "Laika ritums"

    • 54

      Biedrības "Latvijas tekstilmozaīka" kopdarbs "Veltījums Ainia Muzei"

    • 55

      Rita Sīmane "Likteņjūra"

    • 56

      Guna Sedleniece "Saule auda audekliņu"

    • 57

      Lolita Sīmane "Jāņu vakars"

    • 58

      Edīte Lase "Madlienas ozoli laika gaitās"

    • 59

      Ilze Šuļja "Ūdensrozes"

    • 60

      Dzintra Bitēna "Kurzeme"

    • 61

      Dzintra Bitēna "Kurzeme"

    • 62

      Ilze Šuļja "Magones"

    • 63

      Ilze Šuļja "Magones"

    • 64

      Justīne Budrēvičus "Ģimenē visi spēlējam šahu", Bauskas mūzikas un mākslas skola

    • 65

      Anna Saulīte "Atpūta pie jūras", Mārupes mūzikas un mākslas skola

    • 66

      Anna Saulīte "Atpūta pie jūras", Mārupes mūzikas un mākslas skola

    • 67

      Ance Emīlija Ozoliņa "Ģimene kā ābeļdārzs", Sējas mūzikas un mākslas skola

    • 68

      Janīna Jasinoviča "Rudens noskaņas"

    • 69

      Janīna Jasinoviča "Rudens noskaņas"

    • 70

      Liene Zarembo "Vecmāmiņai"

    • 71

      Liene Zarembo "Vecmāmiņai"

    • 72

      Gunta Skeltona "Augusts"

    • 73

      Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - vasara"

    • 74

      Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - ziema"

    • 75

      Ilze Šuļja "Dzimtās mājas - ziema"

    • 76

      Guna Sedleniece "Dabā"

    • 77

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 78

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 79

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 80

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 81

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 82

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 83

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 84

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 85

      Brigitte Morgenrot, Klasiskais kvilts mūsdienīga interpretācijā, Vācija

    • 18.augusts - 9. septembris, 2018 -  šī gada festivāla "Rīgas tekstilmozaīka 2018" nolikumi ir gatavi: LV, ENG, RUS
    • Festivāls "Rīgas Tekstilmozaīka 2018" minēts mūsu biedrības dalībnieces Gudrun Heinz (Vācija) blogā Bernina.
  5. Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 17

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 18

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 19

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 20

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 21

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 22

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 23

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 24

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 25

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 26

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 27

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 28

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 29

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 30

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 31

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 32

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 33

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 34

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 35

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 36

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 37

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 38

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 39

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 40

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 41

      Konkursa kategorija "Fine Art Masters"

    • 42
    • 43
    • 44
    • 9. - 12.augusts, 2018, Birmingema - 2018.gada Eiropas kvilta asociācijas (EQA) kvilta festivāla (The Festival of Quilts) noteikumi  izstādei "Robežas/ Robežlīnijas" ("Boundaries"). Lūk ieskats izstādē ar mūsu biedrības biedru piedalīšanos. Festivālam iesniedzamo darbu kategorijas un balvu fonds aplūkojams šeit.

    • Jūlijs, 2018 - Neliels ieskats, mūsu biedrības dalībnieces Mairita Eglīte un Lolita Sīmane šovasar apmeklējušas tekstilmozaīkas festivālu Gatčinā, Krievijā.
    • 4.janvāris, 2018 - biedrības "Latvijas tekstilmozaīka" biedri piedalījās Sergeja Jēgera labdarības fonda rīkotajā akcijā „Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu” Iļģuciema sieviešu cietumā. Tika dāvinātas pašu veidotas mīkstās rotaļlietas kas varētu iepriecināt cietumā mītošos 15 bērnus un 280 sievietes. Šie mākslas darbi cietumā mītošiem veicinās izpratni par skaisto, kā arī veidos estētisku vidi. 

    • 19. augusts - 9.septembris, 2017 - Festivāls "Rīgas tekstilmozaīka 2017". 

          Festivāla nolikums: LAT - šeit; ENG - šeit; Programma: LAT - šeit

    • Mūsu biedrības dalībniece Gunta Sedleniece ieguvusi 3.vietu šī gada (2017.g.) izstādē The Festival of Quilts ar savu darbu 'Dzīves sapņi' kategorijā 'Mans pirmais kvilts', Birmingemā, Lielbritānijā. Izstādē piedalās arī Austra Celmiņa ar triptihu 'Mežģīņu spārni'. Apsveicam un lepojamies!
    • Godalgotie darbi apskatāmi šeit, savukārt pārējā festivāla bildes apskatāmas arī šeit.
    • Gudrun Heinz (Vācija) sagatavotajā izstāžu apskata noslēgumā piemin biedrības vadītāju Ainu Muzi un viņas tekstilmākslu.
    • Prezentācija Latviešu  etnogrāfiskās zīmes. Autors Lolita Sīmane
    • Guntas Skeltonas vizīte Prāgā tekstilmozaīkas izstādē, kurā piedalījās arī Latvijas bērni ar saviem darbiem izstādē "Mans dārzs"
    • Prāgā notika starptautiskā, ceļojošā bērnu izstāde ''Mans dārziņš'', kur piedalās arī Latvijas skolēni no dažādām skolām.
    • 10. - 13. augusts, 2017 - The Festival of Quilts, Birmingema, Anglija. The Festival of Quilts 2017 konkurss ir oficiāli atvērts ar kopējo naudas balvu £25,000. Katru gadu šajā kviltu konkursā tiek iesūtīti un izstādīti vairāk kā 700 darbu. Tos vērtē žūrija, kas sastāv no augstas klases māksliniekiem un kvilteriem. Pieteikums un konkursa nolikums angļu valodā pieejami šeit. Sīkāku inormāciju iespējams uzzināt sazinoties ar Elīnu Lūsis-Grīnbergu, telefons +371 29115286
  6. Ruth Singer, Criminal Quilt, mākslas kviltu konkursa uzvarētāja 2016

    Ruth Singer, Criminal Quilt, mākslas kviltu konkursa uzvarētāja 2016

    Sandy Chandler,  Infinity, 2016.gada kopējā konkursa uzvarētājs

    Sandy Chandler,  Infinity, 2016.gada kopējā konkursa uzvarētājs

    • 1
    • 2

      Ruth Singer, Criminal Quilt, mākslas kviltu konkursa uzvarētāja 2016

    • 3

      Sandy Chandler,  Infinity, 2016.gada kopējā konkursa uzvarētājs